NAJBLIŽŠIE TERMÍNY PREPRAVY

  Z UK na SK Z SK do UK
Odchod: 27.2.2018 23.2.2018
Uzávierka: 22.2.2018 20.2.2018
Zber: od 23.2.2018 od 21.2.2018
Doručenie: od 3.3.2018 od 28.2.2018
Dalsi termin: 13.3.2018 9.3.2018

BALENIE ZÁSIELOK

UPOZORNENIE: Spoločnosť UK TRANSPORT SLOVAKIA s.r.o. nepreberá žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré vám vzniknú v dôsledku nesprávneho balenia.

Upozorňujeme, že každá zásielka musí byť zabalená a pripravená na transport! V prípade pochybností, či je vaša zásielka správne a dostatočne zabalená, nás kontaktujte telefonicky na +421 917 203 053, alebo emailom na uktransport@centrum.sk.

Naša spoločnosť má právo odmietnuť prevziať zásielku, ktorá nebude riadnym spôsobom zabalená, alebo ktorá nebude spĺňať požiadavky na dostatočné zabalenie.

1. Venujte pozornosť správnemu označeniu zásielky

Pri preberaní zásielky musí byť každý balík označený menom, adresou a telefónnym číslom príjemcu.

2. Ak to povaha vašej zásielky umožňuje, doporučujeme baliť všetko do pevných kartónových krabíc.

Veľkosť kartónovej krabice voľte podľa obsahu zásielky. Krabice, ktoré nie sú úplne vyplnené sa môžu stlačiť a naopak krabice, ktoré budú preplnené, môžu prasknúť.

3. Krehký tovar ako sklo, keramiku, taniere je nutné zabaliť výlučne do pevných kartónových krabíc!

V prípade, že sa krehký tovar bude nachádzať v taške alebo inom neprimeranom obalovom materiáli, zriekame sa zodpovednosti za prípadné poškodenie počas prepravy. Pamätajte, že samotná nálepka "KREHKÉ", alebo "FRAGILE", vašu zásielku neochráni. Tá slúži len ako upozornenie. Zásielka musí byť v prvom rade dobre zabalená.

4. Elektroniku je nutné zabaliť do originálnych kartónových krabíc!

Elektronika ako počítače, LCD TV, laptopy, domáce kiná, mobilné telefóny a pod. musia byť zabalené v originálnom obale. Doporučujeme nechať krabice s elektronikou otvorené a bezpečne ich zalepiť až pred zrakom našeho šoféra, keď príde vyzdvihnúť vašu zásielku.

5. Pozor na veľkosť a hmotnosť kartónových krabíc!

Ak sa jedná o balíky balené priamo zákazníkom, hmotnosť jednotlivých kusov nesmie presiahnuť 30 kg. Vždy sa skôr snažte použiť niekoľko menších krabíc ako jednu veľkú!

6. Aj bicykel musí byť na prepravu riadne pripravený

V prípade, že bicykel nie je zabalený v kartónovej krabici, prepravujeme bicykle len za podmienok, že: riadidlá bicykla sú otočené o 90 stupňov a pedále bicykla smerujú dovnútra, prípadne sú odmontované úplne.

Doporučujeme takisto obaliť lakované časti vhodným baliacim materiálom (bublinková fólia, igelit, vlnitý kartón ...), aby sa predišlo prípadnému poškriabaniu. Rovnako doporučujeme ochrániť mechanické časti náchylné na poškodenie.

7. Nábytok ako skrine alebo stoly nemusia byť rozobraté

Vyčnievajúce časti nábytku musia byť obalené a takisto rohy a lišty musia byť dostatočne ochránené pred nárazom.

8. Prepravujeme aj sedacie súpravy.

Sedacie súpravy musia byť obalené minimálne vo fólii. Majte na pamäti, že tovar prekonáva veľkú vzdialenosť.

UK TRANSPORT SLOVAKIA s.r.o.
mobil: +421917203053; e-mail: info@uktransport.sk